O nás v tisku

 

Chytrá kuchyně, aneb jak má vypadat kuchyně dneška

O tom, že moderní kuchyně jsou součástí chytrých/systémových instalací, pojednává článek v deníku metro. Deník metro zmínil f.Stakohome Network s.r.o., jako specializovanou firmu na inteligentní systémy a multimédia, a jeho showroom, kde si můžete vše prohlédnout.

 

V dubnu roku 2014 byla na serveru Novinky.cz prezentována rekonstrukce moderního mezonetového bytu, na kterém se firma STAKOHOME také podílela. Naše účast při této rekonstrukci spočívala v dodávce a instalaci inteligentního systému, elektroinstalace a slaboproudých systémů (TV-SAT rozvody, datová/počítačová síť, el.zabezpečovací systém EZS).

 


V zářijovém čísle 2012 časopisu Moderní byt byla firma Stakohome oslovena, aby čtenářům prezentovala jednu ze svých zajímavých realizací inteligentní elektroinstalace v bytě. Článek mj.seznámil širokou veřejnost s dalšími možnostmi a výhodami inteligentní domácnosti a představil různé systémy.

 

 

 

 

CT24

  Inteligentní dům slibuje komfort i úsporu nákladů - V tomto článku a reportáži hovoří zástupci naší společnosti o výhodách inteligentního bydlení a dalších souvisejících technologiích, část tohoto pořadu je také natáčená v našem showroomu.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější reference

RD okres Prachatice

RD okres Prachatice

BD Praha - Rezidence Rivergate

BD Praha - Rezidence Rivergate


Praha Vršovice, byt

Praha Vršovice, byt

RD Rakovník

Právě realizujeme, RD Rakovník


RD Krkonoše - srub č.2

RD Krkonoše - srub č.2

Stomatologické centrum - EsthéDent

Stomatologické centrum - EsthéDent


RD Křeslice

RD Křeslice

Praha Dejvice, podkrovní byt

Praha Dejvice, podkrovní byt


Zobrazit všechny reference