Showroom Stakohome Network s.r.o.

Rádi bychom Vás pozvali do našeho nového showroomu, kde se můžete blíže seznámit s inteligentní elektroinstalací a ovládáním multimédií.

 

Zajisté se Vám nechce pouze sedět u konkurence nad katalogy a žít v představách, jak celý systém funguje. Přijměte proto pozvání do našeho showroomu a vyzkoušejte si, jak celý systém inteligentní elektroinstalace a multimédií funguje, a zda-li Vám bude vyhovovat. Uvidíte ovládání nejen základních funkcí inteligentní elektroinstalace, jako je ovládání světel, světelných scén, žaluzií, topení, návaznosti na zabezpečovací systém EZS, ale také ovládání multimedií, které jsou již dnes v domácnostech samozřejmostí.

 

Obrazek1

 

S naším týmem jsme pro Vás připravili co nejpříjemnější prostředí tak, abyste se mohli cítit jako ve Vašem novém bytě či domě.

 

Obrazek 2

 

Nejste si jistí, jestli Vám bude vyhovovat ovládání pomocí dálkového ovladače, iPhone nebo dotykového panelu? Nevadí. U nás můžete všechno vyzkoušet a získat tak reálnou představu o systému.

 

Obrazek 3

 

Dále je možné u nás také shlédnout systémové koncové prvky Logus90  a Jung, jako jsou např.spínače a tlačítka, případně další koncové prvky (zásuvky). Vše od základních řad (tzn.v provedení plast) až po luxusní a designové řady (tzn.v provedení sklo, hliník, nerez, chrom, kámen atd.).

Návštěvu showroomu si můžete domluvit na e-mailu: stakohome[at]stakohome.cz nebo telefonním čísle 776780378.

Showroom moderního bydlení, inteligentní elektroinstalace a multimédií se nachází na adrese naší provozovny, tzn. Aloisovská 934/8, Praha 9 – Hloubětín.

 

 


Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nejnovější reference

RD okres Prachatice

RD okres Prachatice

BD Praha - Rezidence Rivergate

BD Praha - Rezidence Rivergate


Praha Vršovice, byt

Praha Vršovice, byt

RD Rakovník

Právě realizujeme, RD Rakovník


RD Krkonoše - srub č.2

RD Krkonoše - srub č.2

Stomatologické centrum - EsthéDent

Stomatologické centrum - EsthéDent


RD Křeslice

RD Křeslice

Praha Dejvice, podkrovní byt

Praha Dejvice, podkrovní byt


Zobrazit všechny reference